Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луценко отримав добро на обстеження за межами СІЗО

0 11

Печерський районний суд дозволив медичне обстеження колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за межами Київського слідчого ізолятора №13 (Лук’янівського СІЗО). Про це сказано в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.

“Вранці 13 вересня Печерським районним судом Києва надано дозвіл на інструментальне дообстеження стану здоров’я Ю. Луценка за межами СІЗО”, – сказано в повідомленні.

Дозвіл було дано у рамках виконання рекомендацій комісії Міністерства охорони здоров’я за запитом керівництва СІЗО.

Проведення зазначеного дообстеження планується здійснити найближчим часом на базі однієї зі спеціалізованих медичних установ охорони здоров’я Києва в складі комісії МОЗ.

Напередодні повідомлялося, що суддя Сергій Вовк відмовився видати дозвіл на надання кваліфікованої медичної допомоги за межами СІЗО Юрію Луценку.

Теги:

Луценко Ю.

Залиште коментар