Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луценко отримав добро на обстеження за межами СІЗО

11

Печерський районний суд дозволив медичне обстеження колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за межами Київського слідчого ізолятора №13 (Лук’янівського СІЗО). Про це сказано в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.

“Вранці 13 вересня Печерським районним судом Києва надано дозвіл на інструментальне дообстеження стану здоров’я Ю. Луценка за межами СІЗО”, – сказано в повідомленні.

Дозвіл було дано у рамках виконання рекомендацій комісії Міністерства охорони здоров’я за запитом керівництва СІЗО.

Проведення зазначеного дообстеження планується здійснити найближчим часом на базі однієї зі спеціалізованих медичних установ охорони здоров’я Києва в складі комісії МОЗ.

Напередодні повідомлялося, що суддя Сергій Вовк відмовився видати дозвіл на надання кваліфікованої медичної допомоги за межами СІЗО Юрію Луценку.

Теги:

Луценко Ю.
Комментарии