Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луценко на жовтень готує нову хвилю відбирання водійських прав

0 20

Підрозділи Державтоінспекції МВС України через декілька тижнів знову почнуть широкомасштабний оперативно-профілактичний відробіток автодоріг держави.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сьогодні на нараді з підлеглими в Ужгороді.

«В другій половині цього місяця (мається на увазі з жовтня – ред.) ми знову повторимо відробіток», – сказав міністр, відзначивши, що до вказаного заходу, як і взимку цього року, притягуватимуться співробітники ДАІ шляхом ротації з регіону в регіон.

Як повідомлялося, з метою стабілізації стану аварійності на автодорогах держави підрозділами ДАІ з 10 січня по 10 лютого поточного року вже проводився оперативно-профілактичний відробіток.

За час цієї спецоперації було виявлено, зокрема, майже 40 тис. фактів управління транспортними засобами в нетверезому стані. Також співробітниками ДАІ було винесено 34 тис. 569 постанов про позбавлення порушників ПДР права управління транспортними засобами.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар