Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луценко доручив скласти реєстр суддів, рішення яких призвели до рейдерських атак

0 36

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко доручив керівникам обласних управлінь МВС до кінця року сформувати реєстр суддів, неправомірні рішення яких призвели до рейдерських захоплень підприємств. Про це він заявив сьогодні в Полтаві на розширеній колегії міністерства за участю прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Моя вимога керівникам областей (обласних управлінь МВС – ред.) до кінця року в кожній області повинен бути реєстр суддів, які ухвалили неправові рішення, що призвели до рейдерських атак», – сказав він.

Крім того, Луценко поставив завдання «працювати по суддях, які знищують фактично роботу МВС щодо хабарників».

При цьому він пояснив, що це викликано тим, що переважну більшість справ щодо хабарників за рішенням судів або закриваються, «або хабарники, які брали мільйони хабарів, зобов’язані сплатити лише штраф».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар