Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лутковська розповіла про пріоритети своєї діяльності

0 16

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська називає захист персональних даних і захист від дискримінації двома пріоритетними напрямами своєї роботи у 2013 році.

“Два основних пріоритети моєї роботи на цей рік – захист персональних даних і захист від дискримінації”, – сказала Лутковська журналістам перед прес-конференцією.

Омбудсман зазначила, що у сфері захисту персональних даних важливо домогтися встановлення збору і поширення персональних даних лише за згодою особи. “Ми зіткнулися з такою ситуацією, коли у зв’язку з відмовою від обробки персональних даних осіб не отримав диплом, хоча вчився 5 років. Такі ситуації потрібно запобігати”, – сказала вона.

Лутковська також підкреслила, що в рамках захисту від дискримінації буде вестися боротьба з гендерною нерівністю, сексизмом і ейджизмом (дискримінація людини за віком).

Крім того, вона підкреслила, що основним успіхом роботи офісу уповноваженого вважає досягнення абсолютної відкритості для ЗМІ, громадськості та суспільства в цілому.

Раніше повідомлялося, що В. Лутковська виступила проти заборони абортів.

Теги:

Інформація, Лутковська

Джерело:

LB.ua

Залиште коментар