Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луганський райсуд не відпустив Ландика

17

Ленінський районний суд Луганська сьогодні, 26 вересня, на своєму засіданні залишив депутату Луганської міськради Роману Ландику запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Про це повідомив представник управління Міністерства внутрішніх справ у Луганській області.

Із зали суду Ландика відвезли в ізолятор тимчасового утримання Луганська.

Як повідомлялося, 7 липня прокуратура Луганської області порушила проти депутата кримінальну справу за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Роман Ландик під час відпочинку у ресторані побив дівчину, яка сиділа за сусіднім столиком. Подію зафіксовано на відео, ролик опубліковано в інтернеті. Постраждала 20-річна дівчина отримала струс мозку і забої.

Роман Ландик був виключений з Партії регіонів та із фракції Партії регіонів у Луганській міськраді.

Оголошеного в розшук депутата затримали під Краснодаром. Краснодарський суд прийняв рішення про екстрадицію в Україну Ландика. 21 вересня правоохоронні органи Росії передали Ландика правоохоронним органам України.

Прокуратура Луганської області має намір передати до суду кримінальну справу проти нього не пізніше 7 жовтня.

Ландик – син депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів Володимира Ландика.

Теги:

Роман Ландик

Джерело:

Кореспондент

Комментарии