Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Луганський райсуд не відпустив Ландика

0 17

Ленінський районний суд Луганська сьогодні, 26 вересня, на своєму засіданні залишив депутату Луганської міськради Роману Ландику запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Про це повідомив представник управління Міністерства внутрішніх справ у Луганській області.

Із зали суду Ландика відвезли в ізолятор тимчасового утримання Луганська.

Як повідомлялося, 7 липня прокуратура Луганської області порушила проти депутата кримінальну справу за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Роман Ландик під час відпочинку у ресторані побив дівчину, яка сиділа за сусіднім столиком. Подію зафіксовано на відео, ролик опубліковано в інтернеті. Постраждала 20-річна дівчина отримала струс мозку і забої.

Роман Ландик був виключений з Партії регіонів та із фракції Партії регіонів у Луганській міськраді.

Оголошеного в розшук депутата затримали під Краснодаром. Краснодарський суд прийняв рішення про екстрадицію в Україну Ландика. 21 вересня правоохоронні органи Росії передали Ландика правоохоронним органам України.

Прокуратура Луганської області має намір передати до суду кримінальну справу проти нього не пізніше 7 жовтня.

Ландик – син депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів Володимира Ландика.

Теги:

Роман Ландик

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар