Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лозінському присудили 15 років в’язниці

0 18

Суд засудив екс-депутата Верховної Ради від БЮТ Віктора Лозінського до 15 років в’язниці за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника.

Таким чином, суд визнав Лозінського винним у скоєнні злочину, передбаченого пунктом 7 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу, а також статті 263 Кримінального кодексу, і призначив остаточне покарання у вигляді 15 років в’язниці.

Суд встановив, що термін покарання для Лозінського починається з березня 2010 року.

Також суд засудив колишнього прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка до 9 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених статтями 364 та 384 Кримінального кодексу з конфіскацією майна і позбавленням права очолювати певні посади строком на 3 роки.

До того ж, суд засудив колишнього начальника Голованівського райуправління міліції Михайла Ковальського до 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на 3 роки за скоєння злочинів, передбачених статтями 364 і 366 Кримінального кодексу.

Крім цього, суд засудив єгеря Голованівського лісництва Василя Перепелицю до 4 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених статтями 28, 263, 384 і 396 Кримінального кодексу.

Раніше адвокат Лозінського попросив суд виправдати свого підзахисного.

У свою чергу Генеральна прокуратура попросила суд засудити екс-депутата до довічного ув’язнення.

24 березня Дніпровський райсуд Києва завершив судове слідство у справі про смерть Олійника. Він загинув 16 червня 2009 року, зіткнувшись на території мисливських угідь з Лозінським, Горбенком і Ковальським.

Лозінський стверджує, що не вбивав його, а навпаки – мав намір його підвезти або дати води. З його слів, Олійник сам напав на нього зі зброєю. У свою чергу, за інформацією Генпрокуратури, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї чоловіка Лозінський добивав бампером машини.

Єгер Перепелиця в свою чергу наполягає, що Олійника з необережності вбив він, а не Лозінський.

Теги:

В.Лозінський

Залиште коментар