Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лозінського доправили до колонії посиленого режиму

0 20

Колишній народний депутат Віктор Лозінський був епатований до Мартусівської колонії посиленого режиму у Бориспільському районі Київської області.

«Він не належить до категорії співробітників правоохоронних органів, і питання про його відправлення до Чернігівської спеціалізованої колонії для колишніх міліціонерів, прокурорів, податківців та суддів не розглядалось. Вибрали Київську область. По-перше, він прописаний у Києві, а ми стараємось тримати засуджених недалеко від місця проживання. По-друге, цей заклад відповідав необхідному рівню безпеки», – розповів представник пенітенціарної служби.

За його словами, Лозінського епатували разом з іншими в’язнями, він поводився зразково, самостійно переносив свої сумки з речами.

До ув’язнення Лозінський провів 2 роки та 2 місяці у Лук’янівському СІЗО.

 Нагадаємо, апеляційний суд знизив термін покарання колишньому народному депутату Віктору Лозінському з 15 до 14 років ув’язнення.

Дніпровський районний суд Києва 20 березня 2011 року засудив Лозінського  до 15 років позбавлення волі за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника. Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання – довічне ув’язнення. Лозінський своєї вини не визнає.

Теги:

Лозінський Віктор

Залиште коментар