Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лозінського знову затримали

0 22

“Доброго ранку. Спеціальна група карного розшуку МВС України затримала кілька хвилин тому Віктора Лозінського”, — написав міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

Вчора стало відомо, що колишній депутат Верховної Ради Лозінський, засуджений за вбивство, 11 червня достроково вийшов з в’язниці за станом здоров’я.

При цьому голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький заперечує причетність його відомства до звільнення засудженого. Керівник ДПтСУ зауважив, що здоров’я Лозінського оцінювали лікарі, які не мають ніякого стосунку до пенітенціарної службі.

Крім того, за його словами, сторону державного обвинувачення в суді підтримав прокурор.

Після цього прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пред’явив вимогу до в.о. генерального прокурора Олега Махніцького терміново вжити заходів щодо оскарження рішення Бориспільського міського районного суду Київської області, який звільнив від відбування покарання засудженого Лозінського. Яценюк також вимагає притягнути до відповідальності всіх осіб, через дії або бездіяльності яких стало можливим це неправомірне рішення і звільнення.

Прем’єр-міністр також закликав парламентську більшість невідкладно викликати до Верховної Ради в.о. генпрокурора для звіту і очікує рішучих кадрових рішень після розгляду цього інциденту.

Нагадаємо, в квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Пізніше Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах ще пом’якшив вирок Лозінському і зменшив покарання до 10 років ув’язнення.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар