Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ліцензування госпдіяльності у сфері інтелектуальної власності скасоване

0 13

В Україні сьогодні набуває чинності закон №4023-VІ “Про внесення зміни до статті 9 закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності”. Його текст опубліковано у виданні “Голос України”.

Нагадаємо, Верховна Рада України (ВР) прийняла в цілому законопроект №9331 від 21 листопада 2011 р. ініційований Кабінетом міністрів України про внесення змін до статті 9 закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності 15 листопада. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 273 народних депутата з мінімально необхідних 226.

Законопроектом виключається господарська діяльність у сфері інтелектуальної власності з переліку видів діяльності, ліцензування яких здійснюється відповідно до спеціальних законів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар