Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лісники придбали сміттєвоз Toyota Camry

0 16

Держпідприємство “Клесівське лісове господарство” Рівненської області придбало автівку Toyota Camry.

Угода з компанією “Агат авто” була укладена 18 січня за результатами тендеру, повідомляють “Наші гроші”, посилаючись на “Вісник державних закупівель”. Вартість угоди склала 422 тисячі гривень.

У технічному завданні конкурсної документації вказано, що планується придбати “автомобіль вантажний (сміттєзбирач – автомобіль для вивезення сміття)”.

Разом з тим вказано марку бажаного сміттєзбирача – Toyota Camry 3.5 А/Т (5N).

Також наведено необхідні характеристики авто: п’ять пасажирів, повна маса – 2,1 т, коробка автомат, витрати пального – 9,5 л/100 км, робочий об’єм – 3500 см. куб, потужність 260-290 к.с.

Недавно Україною прокотилася хвиля гучних скандалів, пов’язаних з марнотратними держзакупівлям, про що ми вже повідомляли. Мінекономіки передало в Генпрокуратуру підготовлені за результатами перевірки матеріали для вжиття заходів згідно з чинним законодавством.

У свою чергу прем’єр Микола Азаров 1 грудня 2011 доручив Мінекономіки блокувати закупівлю дорогих автомобілів чиновниками. Також він пообіцяв незабаром значно скоротити кількість службових машин в Україні.

Теги:

державні закупівлі

Залиште коментар