Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ліквідатори і розпорядники майна стануть незалежними

0 12

У зв’язку із зміною статусу арбітражних управляючих, згідно внесеними до закону про банкротство змінами, всі нормативні акти Кабінету Міністрів відносно ліцензування господарської діяльності арбітражних керівників з 19 січня 2013 року втратять силу.

Як повідомила прес-служба Міністерства юстиції, рішення про припинення дії ряду постанов і окремих положень нормативно-правових актів уряду з питань ліцензування госпдіяльності арбітражних керівників було прийняте на засіданні Кабміну.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, міністерство розробляє нові спеціальні правила з регулювання діяльності арбітражних управляючих вже як суб’єктів незалежної професійної діяльності. Такі зміни, за словами міністра, пов’язані з набуттям чинності з 19 січня 2013 року Закону “Про внесення змін до закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом”.

Законом кардинально змінюється спосіб держрегулювання діяльності і правовий статус арбітражних управляючих (розпорядників майна, керівників санацією, ліквідаторів), які, згідно йому, є суб’єктами незалежної професійної діяльності.

Крім того, діяльність арбітражних управляючих вилучена з переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначеного ст. 9 Закону “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”.

Теги:

арбітражний керуючий

Джерело:

Дело

Залиште коментар