Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лікарі Охматдиту проводять виїзні консультації дітей у регіонах, які перебували під російською окупацією

0 2

Спеціалісти Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» і психологи лікарні проводять консультативні виїзди у населені пункти, які знаходилися під російською окупацією.

Оскільки під час окупації люди змушені були перебувати у підвалах, відчували брак продуктів та питної води, наразі багато хто потребує консультації лікарів.

Медичну допомогу вже отримали діти та підлітки у селах Синяк і Бабинці Бучанського району.

У приміщеннях місцевих навчальних закладів організували кабінети для прийому дітей та підлітків, де наразі консультують педіатри, ортопеди, хірурги, урологи, гінекологи, психологи, кардіологи, ендокринологи, неврологи, гастроентерологи, алергологи, окулісти, ЛОР-спеціалісти, стоматологи.

Також пацієнтам роблять ЕКГ- та УЗД-моніторинги, працює виїзна лабораторія.

Лише за минулий тиждень поглиблений медичний огляд на виїздах проведено 138 дітям.

Також на виїзді було проведено 2 гінекологічні малоінвазивні втручання, понад 10 пацієнтів скеровано до стаціонару на проведення планового оперативного лікування, понад 60 дітей — на дообстеження в умовах поліклініки/лікарні.

Крім того, були проведені консультативні прийоми в селі Миронівка, куди прибуло багато біженців, та у Прилуках Чернігівської області (місто не перебувало під окупацією, проте, через бойові дії, мешканці не мали доступу до медичної допомоги в обласному центрі).

Наші лікарі продовжують боронити медичний фронт та охороняти здоров’я маленьких українців.

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар