Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Легалізація самооборони

0 50

До Верховної Ради буде внесено законопроект про самооборону. Про це на брифінгу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій. “Ми створили робочу групу, яка готує закон про самооборону, коли всі громадяни держави можуть бути мобілізовані і вийти на захист своїх прав. Цей законопроект буде внесений у Верховну Раду”, – заявив Парубій.

Він додав, що на сьогодні представники самооборони знаходяться в тих областях, де є ризик захоплення обласних державних адміністрацій, щоб не допустити там провокацій.

“Самооборона на сьогодні виконує дуже важливі функції. Одного дня ми опинилися в ситуації, коли міліція пішла з Києва, і ми змогли організувати патрулювання Києва. Ми вивчаємо досвід, в тому числі і Швейцарії, де всі громадяни держави можуть бути мобілізовані і можуть вийти на захист своїх прав. Ми подаватимемо цей закон у Верховну Раду і спільно будемо вирішувати, у якому форматі працюватиме Самооборона”, – цитує УНІАН  А.Парубія.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар