Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лавринович став членом ВРЮ від парламенту

13

Судді Володимир Колесниченко, Віталій Кузьмишин та міністр юстиції Олександр Лавринович обрані членами Вищої ради юстиції.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, за Колесніченко проголосували 309 народних депутатів, за Кузьмішина – 244, за Лавриновича – 238 народних обранців.

Новообрані члени ВРЮ, окрім Лавриновича, прийняли присягу у залі Ради одразу після оголошення результатів на вечірньому засіданні 2 липня.

Як відомо, у вівторок Верховна Рада обирала членів ВРЮ.

Оскільки Лавринович як міністр юстиції автоматично стає членом ВРЮ, то після присвоєння Верховною Радою йому членства, він має бути звільнений з посади міністра.

Народний депутат України, керівник підкомітету комітету з питань верховенства права та правосуддя Вадим Колесніченко (фракція “Партії регіонів”) повідомив, що у ВРЮ претендували бути обраними 5 кандидатів: професійні судді Володимир Колесниченко та Віталій Кузьмишин, міністр юстиції Олександр Лавринович, адвокат і політик Сергій Власенко, а також нардеп Олег Махніцький (фракція “Свобода”).

Голосування по кандидатурах проходило таємно.

Теги:

ВРЮ, Лавринович Олександр
Комментарии