Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лавринович анонсував розгляд скарг на суддів Тимошенко та Луценка

0 17

Вища рада юстиції розгляне звернення стосовно судді Родіона Кірєєва, який вів справу екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, і судді Сергія Вовка, який вів справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це в інтерв’ю газеті КоммерсантЪ – Украина повідомив голова ВРЮ Олександр Лавринович. Він відзначив, що незалежно від прізвища чи місця роботи судді ВРЮ розглядає всі звернення, що стосуються дисциплінарних порушень або порушення присяги судді.

Відповідаючи на питання, чи притягатимуть до відповідальності суддів Кірєєва і Вовка, враховуючи, що Європейський суд із прав людини визнав неправомірним затримання, арешт і утримання під вартою Тимошенко і Луценка, Лавринович сказав: «У ВРЮ є звернення і за зазначеними вами суддями. Призначено перевірки, йде підготовка матеріалів до розгляду».

На питання, скільки може тривати цей процес, Лавринович відповів: «Оскільки кожне питання ретельно вивчається і потім колегіально і публічно обговорюється, підготовка питання вимагає часу. Залежно від складності такі перевірки у нас займають по кілька років. Є справи ще з 2004 року, а коли справа не дуже складна, то рішення може бути ухвалене впродовж року. Ця робота схожа на суддівську – без зіставлення висновків Вищої кваліфікаційної комісії суддів, членів ВРЮ, доводів судді та обговорення рішення не може бути ухвалене».

Теги:

Лавринович Олександр, ВРЮ

Залиште коментар