Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Л.Фесенко: за місяць відкрито дисциплінарні провадження щодо 84 суддів

0 32

22 липня 2011 року у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) відбулася робоча нарада керівництва суду за участю голів апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – ВККС) Ігоря Самсіна, Голови Державної судової адміністрації (далі – ДСА) Руслана Кирилюка та Голови Ради суддів загальних судів України Павла Гвоздика. Під час засідання було проаналізовано стан здійснення судочинства судами загальної юрисдикції у першому півріччі 2011 року.

У своїй доповіді Голова ВССУ Леонід Фесенко, зокрема, зазначив, що за результатами касаційного перегляду справ у 2011 році виявлено тенденцію до погіршення якості здійснення судочинства. У зв’язку із цим, за словами доповідача, необхідно активізувати надання методичної допомоги судам нижчого рівня, підвищувати кваліфікацію та проводити систематичне навчання суддів.

Голова ВССУ звернув увагу учасників наради на стан дотримання дисципліни у судах. За його словами, упродовж минулого місяця відкрито дисциплінарні провадження щодо 84 суддів. Для порівняння, у 2010 році було порушено лише 16 дисциплінарних проваджень щодо суддів. Леонід Фесенко закликав суддів вжити заходів щодо підвищення рівня дисципліни у судах та забезпечення контролю за додержанням вимог законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією. Крім того, у доповіді наголошувалося на необхідності дотримання принципу незалежності судової влади і недопущення впливу на суддів.

Теги:

ВССУ, Л,Фесенко

Джерело:

ВССУ

Залиште коментар