Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кирєєва на посаду призначили законно

0 13

Відповідне рішення колегія суддів оголосила сьогодні.

Представник Вищої кваліфікаційної комісії в суді відзначила, що рішення про переведення Кирєєва до Печерського суду було ухвалене відповідно до норм українського законодавства. Крім того, за її словами, законами не передбачена можливість для кваліфікаційної комісії скасовувати свої рішення.

Представник Адміністрації президента на засідання не з’явився, суд ухвалив рішення про можливість слухати справу без нього.

Заслухавши аргументи сторін, колегія суддів ухвалила відмовити Одарченку в задоволенні позову в повному обсязі. Судді зачитали тільки резулятивну частину ухвали, мотивувальна частина буде обнародувана протягом п’яти днів.

Нагадаємо, в позовній заяві Одарченка йдеться про те, що Кирєєв був незаконно призначений на посаду судді Печерського районного суду, оскільки під час його переведення з Березанського районного суду Київської області він нібито не складав необхідний кваліфікаційний іспит. Крім того, інформація про його переведення не була опублікована в пресі, не був проведений конкурс на заміщення посади в Печерському суді. На думку Одарченка, сама процедура переведення судді теж порушена: Родіон Кирєєв подав заяву про переведення не в кваліфікаційну комісію, як цього вимагає закон, а безпосередньо до президента, який і задовольнив його прохання.

Теги:

ВАСУ, Родіон Кирєєв

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар