Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кирєєв відмовив ПАРЄ в зустрічі з Тимошенко

0 14

Суддя Печерського суду Києва Родіон Кирєєв відмовив представникам ПАРЄ зустрітися з Юлією Тимошенко в СІЗО. Про це йшла мова сьогодні на прес-конференції співдоповідачок з питань України Парламентської асамблеї ради Європи (Моніторинговий комітет) Марієтти де Пурбе-Лундін і Майліс Репс.

“Ми просили про зустріч з Тимошенко, але наш запит був відхилений суддею, який сказав, що у нас немає достатніх підстав”, – сказала Репс. Вона підкреслила, що вони з колегами мають намір і в ході наступних візитів просити про таку зустріч.

За її словами, зустрітися удалося лише з адвокатами Юлії Тимошенко, Юрія Луценка і Валерія Іващенко. “Вони нам детально розповіли про ситуацію в цих справах і про свої побоювання”, – підкреслила експерт.

Репс виразила стурбованість тим, що Луценко і Іващенко мають серйозні проблеми із здоров’ям і не отримують належної допомоги. Вона підкреслила, що ці питання обговорюватимуться на січневій сесії ПАРЄ.

У свою чергу, Марієтта де Пурбе-Лундін відзначила: “Я не могла повірити, що нам не дадуть можливості з нею зустрітися, і що запит буде відхилений. Ми, як представниці Моніторингового комітету, мали таке право. Ми проситимемо про це і в ході своїх наступних візитів, але, сподіваємося, що її все ж звільнять, і ми зможемо зустрітися в іншій обстановці. Ми вважаємо, що такі рішення – це симптоми системи, що склалася в Україні з дотриманням прав людини”.

Поточний візит до України співдоповідачок присвячений складанню проміжного звіту, який буде представлений в ПАРЄ в січні 2012 року.

Залиште коментар