Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київських посадовців спіймали на хабарах

0 46

Співробітники прокуратури Києва разом з головним управлінням Служби безпеки в Києві 4 лютого затримали суддю одного з районних судів столиці за підозрою в одержанні 1 тис. доларів хабара. Суддя вимагала хабар від підсудного за винесення щодо нього вироку, не пов’язаного з позбавленням волі. За фактом одержання хабара цим суддею порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу. Судді вибрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

У свою чергу, Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти гендиректора ДП “Національний центр поводження з небезпечними відходами” Мінприроди. Чиновник хотів від громадянина хабар в обмін на призначення його на посаду директора одного з філій підприємства. Правоохоронці затримали гендиректора відразу після отримання хабара. На його робочому столі виявлені і вилучені 10 тисяч доларів. Прес-служба Генпрокуратури не назвала прізвище гендиректора, але в Каталозі провідних підприємств України гендиректором зазначеного підприємства значиться Андрій Любимов.

Теги:

СБУ, Генеральна прокуратура

Залиште коментар