Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київський СІЗО розвантажують: взятих під варту відправлять в колонії області

0 11

Під головуванням прокурора Київської області проведено оперативну нараду за участю керівництва Бориспільської, Бучанської, Білоцерківської, Березанської виправних установ та управління Державної пенітенціарної служби в місті Києві і Київській області.

Основне питання, про яке йшлося на нараді, стосувалося збільшення ліміту наповнення дільниць слідчих ізоляторів на території виправних установ області.

Необхідність розширення ліміту наповнення дільниць слідчого ізолятору зумовлена об’єктивною причиною. Зокрема, Київська область єдина в Україні, яка не має власного слідчого ізолятору. Як наслідок, Київський СІЗО, що розташований у столиці, є переповненим.

За підсумками наради розроблено чіткі заходи, які спрямовані на усунення причин та умов, що призводять до порушення прав ув’язнених і засуджених. Як наслідок, управлінням Державної пенітенціарної служби в місті Києві і Київській області за результатами оперативної наради збільшено кількість місць для розміщення осіб, взятих під варту та засуджених в дільницях слідчих ізоляторів, які функціонують при виправних установах Київської області.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар