Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київський мер захищає свої честь і гідність

0 21

Київський міський голова Леонід Черновецький вимагає від Віталія Кличка негайно з’явитися в прокуратуру з конкретними доказами злочинної діяльності столичного мера або понести кримінальну відповідальність за необгрунтовані звинувачення. У свою чергу, Черновецький заявляє про подання до суду позову про захист честі і гідності. Про це говориться в заяві мера, текст якої має в своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

Мер Києва відзначає, що підготувати цю заяву його змусили “безперервні мерзотні образи з боку окремих політиків-невдах”, а також “претендентів на пост мера Києва на найближчих виборах”.

“Всі заяви про нібито мою причетності до будь-яких зловживань на посту мера не мають під собою жодних підстав і робляться аморальними політиками виключно для того, щоб привернути до себе увагу виборців і таким нечесним способом завоювати їх довіру. Цей наклеп, на превеликий жаль, звучатиме все частіше у міру наближення виборів в Київраду”, – сказав він.

За словами Черновецького, ні в Києві, ні в Україні, ні за її межами немає жодних свідчень його протиправної діяльності, оскільки “все, що я робив на посту мера Києва, я завжди погоджував зі своєю совістю, з думкою киян”.

“Знаючи мої принципи, ніхто ні з представників бізнесу, ні з бізнес-еліти навіть не посмів робити мені жодних злочинних пропозицій, оскільки їм було відомо, що я завжди опирався корупції, а будучи людиною дуже багатою, не потребував грошових подачок”, – стверджує він.

Черновецький визнав, що напевно зробив і багато помилок. “Але я всього лише людина, і помилки не здійснює лише той, хто нічого не робить”, – пояснює мер.

Тепер Черновецький вимагає від Кличка, аби депутат Київради негайно з’явився в прокуратуру і “заявив про відомі йому факти моєї нібито злочинної діяльності, про яку він підло заявляє в засобах масової інформації, або сам поніс кримінальне покарання за умисне звинувачення мене в злочинах, які я не здійснював”.

“І подаю позов до суду про захист моїх честі і гідності, хоча і не вірю в результативність судового розгляду, оскільки вже маю на руках цілий ряд рішень такого роду на мою користь і жодного прилюдного вибачення, не дивлячись на рішення судів”, – відзначив мер.

Нагадаємо, днями Кличко заявило, що має намір брати участь у виборах мера Києва, а також про те, що влада сьогодні лише декларує боротьбу з корупцією. “У в’язниці сидить Луценко, якого звинувачують в розтраті 40 тис.грн. на зарплату водієві, а мер Черновецький, який вкрав 70 млрд (і влада про це заявила публічно), подорожує за кордоном, просто не ходить на роботу”, – відзначив В.Кличко.

Теги:

Леонід Черновецький, Віталій Кличко, докази злочинної діяльності мера, кримінальна відповідальність, звинувачення, корупція, депутат Київради, прокуратура м. Києва, Луценко за гратами, прилюдне вибачення, правові новини

Джерело:

ЛІГА

Залиште коментар