Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київський картонно-паперовий комбінат оштрафували за відходи

0 13

Господарський суд Київської області стягнув з Київського картонно-паперового комбінату 1,1 млн грн за самовільний вивіз промислових відходів в ліс на користь Трипільської сільської ради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

“Перевіркою проведеною прокуратурою Обухівського району із залученням спеціалістів державного підприємства “Ржищівське лісове господарство” встановлено, що ПАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” вивозились та складувались промислові відходи на самовільно зайнятій земельній ділянці лісового фонду Стайківського лісництва, у зв’язку з чим було знищено лісові насадження”, – йдеться в повідомленні.

 Фактично ПАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” на вказаній земельній ділянці утворено сміттєзвалище, яке завдало шкоди природоохоронному середовищу в сумі більше 1 млн грн.

Прокурором Обухівського району до господарського суду Київської області заявлено позов про стягнення із зазначеного підприємства збитків заданих природі.

Рішенням господарського суду Київської вказаний позов, за участі працівників апарату прокуратури області, задоволено.

“Вирішено стягнути із ПАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” на користь Трипільської сільської ради збитки завдані діями відповідача в сумі 1,1 млн грн”, – зазначили в прокуратурі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар