Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київського суддю засудили до 6 років

0 17

Апеляційний суд Київської області засудив суддю Оболонського районного суду Києва до 6 років  позбавлення волі за хабар у 3 тис. доларів. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

“Вироком апеляційного суду Київської області від 6 квітня 2012 року суддю Оболонського районного суду м.Києва Т. визнано винним в одержанні хабара на суму 3 тис. доларів США за вирішення цивільної справи на користь позивача та у службовій недбалості, що полягала у завіренні ним більше ста неіснуючих рішень суду про стягнення коштів з пенсійного фонду, що спричинило збитки державі на суму майже 4 мільйонів гривень, — сказано в повідомленні ГПУ.

Цим рішенням також суддю позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків представника влади, організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на два роки з конфіскацією усього майна належного Т. на праві власності.

Прес-служба ГПУ повідомила, що вказаний судя  поки що не втратив статус і відповідно недоторканості. Очікується оскарження вироку.

Як повідомлялось раніше, співробітники СБУ спільно с ГПУ викрили суддю Оболонського райсуду Києва в отриманні хабара і порушили проти нього справу за статтею 368 Кримінального кодексу 23 грудня 2008 року.

Залиште коментар