Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київські евакуатори стануть трохи добріші

0 9

Головним управлінням МВС України в місті Києві і Київської міської державної адміністрацією (КМДА) підготовлений загальний наказ про роботу евакуаторів.

Документ встановлює новий порядок примусової евакуації транспортних засобів, водії яких порушили вимоги дорожніх знаків, зупинки і стоянки або розташування транспортних засобів на проїжджій частині. Документ зараз вивчається фахівцями Головного управління юстиції в місті Києві.

У разі державної реєстрації наказу в місті працюватимуть постійно діючі групи у складі інспекторів Державтоінспекції, які контролюватимуть виконання водіями правил паркування. Також буде створений диспетчерський пункт для надання необхідної інформації і допомоги учасникам дорожнього руху і додаткові майданчики з належними умовами для прийому, зберігання і видачі власникам транспортних засобів.

Згідно з наказом, у випадку якщо власник авто, яке вже помістили на платформу, звернеться до працівників «Київтранспарксервіса» до моменту, коли евакуатор рушить з місця, останні зобов’язані повернути порушникові його автотранспорт без сплати робіт з вантаження. Якщо ж евакуатор вже почав рух, водіям доведеться забирати машину вже з майданчика, заплативши за послуги з вантаження і транспортування.

За інструкціями після складання працівником ДАІ протоколу у присутності двох понятих, транспортний засіб з місця порушення завантажується працівниками КП «Київтранспарксервіс» на автомобіль-евакуатор і транспортується на спеціально обладнаний майданчик.

Матеріальну відповідальність за пошкоджений транспортний засіб під час його завантаження і транспортування несе КП «Київтранспарксервіс». На місці, де знаходився транспортний засіб, працівники КП «Київтранспарксервіс» залишатимуть інформацію для водія. Вилучені транспортні засоби знаходитимуться на спеціально обладнаних майданчиках до складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Про вилучення з місця порушення транспортного засобу працівник ДАІ негайно повідомлятиме чергову частину при УДАІ для обліку і надання необхідної інформації водієві при його зверненні. Інформацію про евакуйований транспорт громадянин зможе одержати на місці порушення або подзвонивши в управління ДАІ.

Згідно з чинним законодавством, щодо порушника працівник міліції складе адміністративний протокол, роз’яснить порушникові його права і обов’язки, і зробить відповідну відмітку в протоколі. Копія протоколу видаватиметься правопорушникові на його вимогу.

Оскаржити дії працівників «Київтранспарксервіса» і міліції можна буде в КМДА, Головному управлінні МВС України в місті Києві, їхніх вищестоящих органах або судах.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар