Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київські адвокати виграли суд проти «Візира»

0 18

Адвокатське об’єднання «Національна правова палата» виграло судову справу проти ДАІ і системи «Візир». Це один із перших подібних судових випадків у Києві і один з небагатьох поки в Україні, повідомили «proUA» в прес-службі організації.

В процесі судового розгляду адвокатам удалося довести, що прилад «Візир» не пройшов державну експертизу і не має сертифікату відповідності. Також суд взяв до уваги сумніви адвокатів у тому, що прилад працював в автоматичному режимі. Усі дані справи свідчили про те, що прилад не був встановлений у дистанційному режимі, а управлявся «з руки». Таким чином, суд визнав, що покарання за адміністративне правопорушення, накладене на клієнта адвокатської організації, – штраф – було накладено незаконно.

На сьогоднішній день більшість штрафів накладаються на водіїв лише на основі прихованої фото- і кінозйомок, а також відеозапису, який здійснюють співробітники ДАІ. Хоча, окрім даних приладу «Візир» повинні враховуватися й інші докази. Але інспектори ДАІ обмежуються лише тим, що фіксують номерні знаки і навіть не намагаються з’ясувати, наприклад, хто на даний момент знаходиться за кермом автомобіля.

Джерело:

proUA

Залиште коментар