Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київська влада збирається стягувати гроші з репетиторів та іноземців

0 18

Київська влада вивчає питання щодо можливості введення в столиці податку на заняття репетиторством і стягування місцевого збору з іноземців. Про це повідомив сьогодні в інтерв’ю журналістам заступник голови КМДА Віталій Журавський, передає УНІАН.

«Ми найближчим часом рекомендуватимемо всім педагогам, які займаються репетиторством, щоб вони реєструвалися як приватні підприємці, одержували відповідну ліцензію в Головному управлінні освіти і науки та платили податки», – відзначив Журавський, кажучи про можливі джерела наповнення столичного бюджету.

«Другий момент – це моя ініціатива – 25 мільйонів в нас є іноземців у Києві, які, на відміну від інших країн, при реєстрації не платять місцевий збір. Це мільйони коштів», – сказав Журавський.

Джерело:

proUA

Залиште коментар