Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київська прокуратура перевірить, чи не збрехали журналісти про СІЗО

0 17

Прокуратура міста Києва розпочала перевірку фактів, наведених у журналістському спецрозслідуванні Костянтина Усова (телеканал ТВі) про побут в’язнів у Лук’янівському СІЗО.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, прокурор Києва Анатолій Мельник доручив провести перевірку фактів, наведених у телевізійних передачах «Знак оклику» на телеканалі TВi 26 березня та 2 квітня, з приводу порушень конституційних прав громадян, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі.

«Усім наведеним фактам буде надано принципову юридичну оцінку та прийнято рішення згідно вимог законодавства», – зазначається у повідомленні.

На телеканалі ТВі вийшов сюжет К.Усова, в якому показано справжній побут в`язнів Лук`янівського СІЗО.

На початку свого сюжету автор зазначив: «Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, катування, про нелюдські умови утримання і дивні смерті в тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича скеровує своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання – знайти спосіб показати людям справжню Лук`янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ».

Фільм можна подивитися у мережі Інтернет.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар