Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київрада ускладнила життя курцям

0 43

Київська міська рада заборонила куріння на дитячих майданчиках, зупинках суспільного транспорту, в під’їздах багатоповерхових житлових будинків, гуртожитках і підземних переходах. Таке рішення Київрада прийняла на сесії.

Також Київрада заборонила куріння в комп’ютерних клубах, кінотеатрах і прилеглих до них територіях, закладах освіти, охорони здоров’я, культури, спорту різних форм власності.

Заборона розповсюджується на куріння в зонах відпочинку, зокрема в парках, в скверах і на пляжах.

Крім того, частково Київрада заборонила куріння в офісних приміщеннях підприємств і організацій, які користуються найманою робочою силою, в установах торгівлі, включаючи ринки, ярмарки, кіоски і магазини, а також в приміщеннях органів державної влади і місцевого самоврядування.

У зв’язку з цим Київрада доручила керівникам підприємств і організацій всіх форм власності, а також власникам або орендарям приміщень відвести спеціальні ізольовані місця для куріння, обладнані вентиляцією.

Також керівництво підприємств має внести до правил внутрішнього розпорядку обмеження куріння і встановити відповідальність за порушення на підставі корпоративних правил.

При цьому Київрада рекомендувала правоохоронним органам підсилити контроль за курінням в суспільних місцях.

За даними Київради, в Києві налічується близько 800 тис. курців переважно серед молоді.

Київрада вважає, що визначення заборонених для куріння місць на території міста захистить некурящих городян від шкідливого впливу тютюнового диму і допоможе киянам відмовитися від куріння.

Як повідомлялося, з 1 липня 2007 року в Україні посилився контроль за курінням в суспільних місцях, у зв’язку з чим для некурящих повинно відводитися не менше 50% площі суспільних місць.

У вересні 2005 року Верховна Рада підсилила боротьбу з курінням, заборонивши куріння на робочих і в суспільних місцях, за винятком спеціально відведених місць.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар