Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київрада не забрала землю у Вищого госпсуду

0 15

Депутати Київради відмовитися скасувати рішення про виділення землі Вищому госпсуду для реконструкції з добудовою адмінбудинку по вулиці Копиленка, 6. За скасування землевиділення проголосували лише 50 депутатів при необхідних 62.

Як відомо, 17 лютого 2011 року Київрада прийняла рішення про виділення 34 соток землі Вищому госпсуду для реконструкції з добудовою адмінбудинку по вулиці Копиленка, 6.

Однак, проти зведення будівлі виступили 10 тисяч киян. Вони назвали протиправними дії Вищого господарського суду, який має намір звести на частині Печерської площі 18-поверховий будинок з паркінгом.

За словами мешканців, задля будівництва знесли ринок, який забезпечував їх продуктами харчування.

Водночас у Вищому госпсуді заявляли, що будівництво нового адміністративного корпусу на Печерській площі не знищить продовольчий ринок.

Залиште коментар