Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київрада затвердила порядок підтримки спортивних ГО

0 0

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок проведення конкурсного відбору серед громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для отримання фінансової підтримки з міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Згідно з рішенням, до участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше двох років до дати оголошення конкурсного відбору, зареєстровані та діють на території Києва. Окрім цього, ГО мають бути учасниками Всеукраїнських змагань та готувати спортсменів до складу збірних команд міста Києва та України.

Як зазначається, фінансова підтримка надається громадським організаціям для організації та проведення спортивних заходів, які спрямовані на підготовку спортивного резерву до складу збірних команд Києва та їх участі у спортивних змаганнях всеукраїнського рівня.

Залиште коментар