Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Київміськбуд» залишено у власності столичної громади

0 23

Київський апеляційний господарський суд підтвердив право власності територіальної общини Києва на 80% акцій холдингової компанії “Київміськбуд”. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов. “Вчора відбулося засідання апеляційного господарського суду, на якому суд підтвердив, що місту належать і належали 80% акцій холдингу”, – посилаючись на “Українські новини” наводять “Подробиці” слова Пузанов.

Суд визнав операцію з продажу акцій ХК компанії “Новий регіон” нікчемною, а також додатково визнав договір купівлі-продажу акцій холдингу недійсним. Він також відмовив у задоволенні апеляційних скарг ТОВ “Фінансова компанія “Новий регіон”, Atima ltd і Satilina ltd, які заперечували право власності Києва на акції холдингу.

Постанова суду набрала чинності з дня його прийняття.

Як повідомлялося, 15 липня 2010 на зборах директорів екс-президент “Київміськбуду” Василь Можар заявив про вивід компанії з комунальної власності.

Після цього Генеральна прокуратура звернулася до Господарського суду Києва з позовом, в якому просила зобов’язати “Новий регіон” повернути в комунальну власність 80% акцій “Київміськбуду”. 29 жовтня 2010 року Господарський суд Києва визнав територіальну общину Києва в особі Київської міської ради власником 80% акцій ХК “Київміськбуд”.

80% ХК “Київміськбуд” були продані “Новому регіону” в липні 2009 за 114 млн грн.

Теги:

ХК «Київміськбуд»

Джерело:

Подробности

Залиште коментар