Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київ вирішив установити відеоспостереження й фотофіксацію порушень ПДР

0 21

Київська міська державна адміністрація вирішила встановити системи відеоспостереження й фотофіксацію порушень правил дорожнього руху (ПДР) на вулично-доріжній мережі столиці.

Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації, текст якого мають Українські Новини.

Адміністрація визначила замовником проектних і монтажних робіт комунальне підприємство “Київдорсервіс”.

Вона доручила підприємству до 1 квітня забезпечити розробку й затвердження проектно-кошторисної документації на впровадження зазначених систем, а до 1 травня – розробити, погодити й подати на затвердження загальноміську схему розміщення камер з урахуванням пропозицій управління Державної автомобільної інспекції в Києві.

У зв’язку із цим “Київдорсервіс” повинен скорегувати проект будівництва автоматизованої системи управління дорожнім рухом, зокрема, установку інформаційних табло, детекторів транспорту й метеоспостереження, дорожніх знаків у частині їхньої адаптації до систем відеоспостереження й фотофіксації порушень ПДР.

У свою чергу Головне управління транспорту повинне розробити й погодити з Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ у Києві порядок взаємодії київської ДАІ й “Київдорсервісу” щодо організації фіксації порушень.

Крім того, адміністрація доручила управлінню розробити інвестиційні пропозиції із закупівлі встаткування для систем й їхній установці.

Як повідомляло агентство, Київміськадміністрація розраховує обладнати відеоспостереженням всі 570 перехресть на території міста до 2011 року.

Київміськадміністрація оцінює впровадження АСУДР в 286,6 млн. гривень, що припускає установку на дорогах 205 комплектів інформаційних табло, 93 комплекти пришляхових станцій, 93 камери відеоспостереження, 333 детектори транспорту.

Залиште коментар