Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київ відмінив платні послуги ЖЕКів

0 28

Київська міська державна адміністрація відмінила введені нею в січні платні послуги, що надаються комунальними житлово-експлуатаційними організаціями (ЖЕКами).

Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації, передають «Українські новини».

Цим розпорядженням міськадміністрація відмінила своє розпорядження від 23 січня про введення таких послуг і затвердження їх переліку.

Адміністрація пояснює причину відміни платних послуг протестом прокуратури Києва і позицією представництва Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва в Києві.

Як повідомлялося, 27 липня депутат Київради Віталій Кличко звернувся в прокуратуру Києва з проханням привернути мера Києва Леоніда Черновецького до адмінвідповідальності за ігнорування ним протесту прокуратури на введення Київміськадміністрацією платних послуг ЖЕКів.

22 липня Кличко звернувся в Шевченківський райсуд з вимогою відмінити введення Києвом платних послуг ЖЕКів.

У січні Київміськадміністрація ввела додаткові платні послуги, що надаються ЖЕКами, і встановила тарифи на них, тарифікувавши 31 послугу з документального забезпечення населення і 46 сантехнічних, електротехнічних і ремонтно-будівельних послуг.

Джерело:

proUA

Залиште коментар