Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Київ допоміг Ірпеню відновити централізоване водопостачання

0 34

Відтепер Ірпінь поєднаний із водопровідною системою Києва, і вода у місто постачатиметься зі столичних водопровідних станцій. Сьогодні в передмісті столиці відновили централізоване водопостачання. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час запуску системи в Ірпені.

«Київ продовжує допомагати містам Київської області, які постраждали від варварства окупантів та зазнали найбільших руйнувань.  Внаслідок військових дій водопровідно-каналізаційне господарство Ірпеня було зруйноване і ситуація була критичною. Роботи з відновлення системи розпочали одразу ж після звільнення міста. Спільними зусиллями фахівців «Київводоканалу», «Ірпіньводоканалу», «Житомирводоканалу» та підрядних організацій проклали водогін від столиці до міста Ірпінь. Роботи здійснювали завдяки фінансуванню Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні», – повідомив мер Києва.

Всього проклали дві нитки поліетиленових труб діаметром 160 мм протяжністю 7 км та облаштували водопровідні колодязі. Трубопроводи постачали на великих барабанах, що суттєво скоротило швидкість монтажу.

«7 кілометрів труб, щоб під’єднатися до водопровідної системи Києва, проклали дуже оперативно – за 18 днів. Підземні комунікації в Ірпені практично не були пошкоджені. Від дій окупантів постраждали насосні та водозабірні станції «Ірпіньводоканалу». Тож завдяки допомозі в Ірпені вдалося оперативно відновити роботу централізованої системи водопостачання. І в місті вже є якісна питна вода», – підкреслив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні зазначили, що загальний бюджет робіт з відновлення водопостачання склав близько 20 мільйонів гривень. Організація допоможе також і Бучі та іншим постраждалим містам Київської агломерації, зокрема, і з постачанням хімікатів для очищення води, придбанням станцій.

«Київ сьогодні має всі технічні потужності для  постачання води у прилеглі населені пункти. Ми готові допомагати всім, чим можемо, щоб вирішити проблему нестачі якісної питної води в передмістях. А також допомагати технікою, фахівцями для інших відновлювальних робіт, логістикою, щоб швидше відновити життя в містах біля столиці, що прийняли на себе удар та постраждали від дій окупантів», – підкреслив Віталій Кличко.

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар