Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Киянка подала до суду на Черновецького на 250 000 грн. за поламану ногу

0 12

55-річна киянка Євгенія Борщевська, яка 18 грудня в районі метро «Хрещатик» отримала травму, подала до суду на КМДА і комунальні служби на 250 000, пише «Сегодня».

«Я вийшла з метро на вулиці Городецького. Там крутий спуск, на тротуарі була страшна ожеледь, припорошена снігом. Пройшла небагато і дуже невдало впала на лівий бік. Добре, йшла з колегою, він зловив машину і відправив мене до травмпункту, де мені поставили діагноз «перелом шийки стегна». 24 грудня зробили складну операцію, довелося ставити имплантат, а виписали з лікарні 6 січня. Реабілітація триватиме мінімум 3 місяці», розповіла постраждала.

Юрист Ольга Дубинська пояснює, що в позові Борщевської відповідачами будуть комунальники і місцева влада.

«У нас є фотографія місця падіння, свідок, медвисновки, квитанції про витрати на лікування. Вже витрачено більш ніж 50 тисяч гривень. І це лише матеріальна шкода Моральна, за попередніми оцінками, становитиме 200 тисяч. Адже моїй клієнтці 55 років, а той имплантат, який їй поставили, недовговічний, і знадобиться повторна операція через 10—15 років».

У найближчі два-три дні до судів передадуть готові позови кияни Єгор Бичков і Станіслав Багрій, які теж отримали переломи на ожеледі.

Про це видання повідомила адвокат одного з чоловіків Світлана Коломієць. Потерпілі мають намір вимагати від комунальників і місцевої влади близько 10 тисяч гривень морального і матеріального збитку. Адвокат також відзначила, що всього зараз вона і її чоловік Юрій Мухін, теж адвокат, готують чотири аналогічні судові позови від постраждалих киян.

Джерело:

proUA

Залиште коментар