Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КВУ: Рада розглядає не той виборчий закон, який показали Венеціанській комісії

0 13

Олександр Черненко, голова Всеукраїнської організації «Комітет виборців України” в ефірі Радіо сводоба заявив, що парламентська більшість подала на розгляд Верховної Ради не той проект закону про вибори, щодо якого Венеціанська комісія оприлюднила висновок.

«Якщо розібратися, то той законопроект, який внесли Олександр Єфремов і ще чотири депутати, законопроект більшості, і той, який був переданий у Венеціанську комісію, який писався у робочій групі, де й ми брали участь, то це зовсім однакові законопроекти. У більшості, у 90% норм вони дійсно ідентичні. Але є кілька норм, той законопроект, який є у парламенті, там зовсім інші речі, які Венеціанська комісія не розглядала, повідомив Олександр Черненко.

За його словами, ці норми стосуються реєстрації кандидатів та її скасування, участі громадських організацій як спостерігачів на виборах, а також порядку виготовлення бюлетенів. «Тут ми маємо традиційне, вибачте за таке слово, але ним, очевидно, послуговуються депутати певні, мухлювання», — зазначив він.

Теги:

закон про вибори, Комітет виборців України, Венеціанська комісія

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар