Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Квартирні афери від судді

0 17

Згідно рішення Апеляційного суду Луганської області суддю Артемівського горрайсуду і двох її подільників з міськвиконкому м. Артемівська засуджено до 5,5 років позбавлення волі за афери з комунальними квартирами.

“У Артемівську суддя і двоє працівників міськвиконкому, наділені повноваженнями по розгляду цивільних справ в суді, розробили план незаконного заволодіння 5-ма квартирами, які знаходилися в комунальній власності. Реалізовуючи свій злочинний намір, спільники підробили документи на житло для передачі його зацікавленим особам, від яких вони отримали грошову винагороду”, – повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Донецької області В’ячеслав Тютюнник.

За цим фактом, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, було порушено кримінальну справу стосовно посадовців за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.368 (одержання хабара), ч.2 ст.375 (постанова суддею свідомо неправосудного рішення), ч.2 ст.366 (службове підроблення).

Розслідування у цій кримінальній справі проводилося слідчим відділом прокуратури Донецької області. В ході досудового слідства були зібрані докази, які в повному обсязі доводять вину підсудних. Державне обвинувачення в суді підтримувала прокуратура Донецької області.

Теги:

суддя, злочин

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар