Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кваліфікованих агрономів-інспекторів внесуть до реєстру

0 31

Для здійснення обліку, накопичення, обробки, зберігання та надання інформації про аудиторів по сертифікації створюється Реєстр аудиторів по сертифікації (агрономів-інспекторів).

Реєстр буде доступний на сайті Мінагрополітики.

Встановлено єдині вимоги до подачі заявок, формування, ведення та змісту Реєстру, включенню в нього і підстави для виключення.

Через Реєстр буде забезпечений доступ до інформації про аудиторів по сертифікації: ПІБ; дата видачі та номер свідоцтва, свідоцтва про підвищення кваліфікації (при наявності); види робіт, які аудитор з сертифікації (агроном-інспектор) має право виконувати; дата скасування або тимчасового призупинення дії свідоцтва; найменування посади аудитора з сертифікації (агронома-інспектора), якщо він здійснює свою діяльність як посадова особа Мінагрополітики, або найменування державного підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління Мінагрополітики.

Агрономи-інспектори включаються до Реєстру на підставі отримання свідоцтва аудитора з сертифікації (агронома-інспектора).

Порядок ведення Реєстру аудиторів по сертифікації (агрономів-інспекторів) затверджений постановою Кабміну від 30 листопада 2016 року № 881.
Створення, ведення, функціонування, фінансування витрат, пов’язаних зі створенням, технічною підтримкою, обслуговуванням програмного забезпечення Реєстру, буде забезпечуватися за рахунок бюджетної програми «Загальне керівництво та управління у сфері агропромислового комплексу».

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар