Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кузьміну знайшли заміну

0 23

Відповідні укази підписав генпрокурор Віктор Пшонка, повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно з інформацією відомства, Білоус раніше займав посаду заступника генпрокурора. Він працює в органах прокуратури 17 років. Починав кар’єру з посади стажера, працював слідчим, помічником прокурора, прокурором, обіймав різні посади в апараті прокуратури Донецької області, також в центральному апараті ГПУ, зокрема очолював Головні управління.

Андрєєв раніше займав посаду начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному проваджені Генпрокуратури. В органах прокуратури він працює з 1995 року. За час роботи обіймав різні посади в обласних апаратах, також очолював Головні управління у центральному апараті ГПУ, повідомляє прес-служба.

Як відомо, 4 жовтня генпрокурор Віктор Пшонка звільнив свого першого заступника Рената Кузьміна у зв’язку з переведенням його на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

У Генпрокуратурі Кузьмін курирував роботу Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ. Він курував кримінальні справи щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко, наполягав на необхідності продовження розслідування звинувачень щодо другого президента України (1994-2005рр.) Леоніда Кучми, а також ратував за активне розслідування справи про отруєння третього президента України (2005-2010 рр..) Віктора Ющенка під час перебування його кандидатом у президенти.

2 жовтня колегія Генпрокуратури ухвалила рішення щодо реорганізації Головного слідчого управління з розслідуванню особливо важливих справ у Головне слідче управління й призначила його начальником Олександра Каліфицького.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар