Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кульчицький замінив Лутківську

0 19

На момент призначення Н.Кульчицький працював керівником Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини (Секретаріат є структурним підрозділом Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції). Загалом, в системі Мін‘юсту питаннями представництва держави в Європейському суді з прав людини Н.Кульчицький займався з 2004 року.

31-річний Н.Кульчицький закінчив Львівський національний університет ім.І. Франка за спеціальностями міжнародник-юрист та правознавство (юрист). У 2008 році був відзначений Почесним знаком Міністерства юстиції України. Вільно володіє англійською мовою.

Як відомо, посада Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини звільнилася 24 квітня 2012 року в результаті обрання Валерії Лутковської Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини є посадовою особою, на яку Кабінетом Міністрів України покладено повноваження щодо забезпечення представництва під час розгляду справ про порушення положень Конвенції про захист прав і основних свобод людини 1950 року в Європейській Комісії з прав людини та Європейському Суді з прав людини. Урядовим уповноваженим призначається особа, яка має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менш як 10 років та володіє однією з офіційних мов Ради Європи.

Теги:

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар