Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Куди ідуть гроші платників податків

0 17

“Середній розмір пенсії народного депутата є найбільшим і, станом на жовтень 2012 року, становить 15 тис. 624,36 грн”, – констатували у ПФ.

Окрім того, уточнили у Пенсійному фонді, пенсію відповідно до закону “Про статус народного депутата” в Україні загалом отримують 964 особи. На другому місці знаходяться 1 тис. 406 суддів, які вийшли на заслужений відпочинок згідно із законом “Про статус суддів”. Середній розмір їхніх виплат становить 7 тис. 575,77 грн, а на третьому місці – майже 6 тисяч прокурорів, чия середня пенсія дорівнює 6 тис. 588,49 грн. Їхнє пенсійне забезпечення регламентується законом “Про прокуратуру”.

У прес-службі ПФ також зазначили, що середній розмір української пенсії на 1 жовтня 2012 року становить 1438,3 грн, а кількість осіб, чиї виплати не перевищують однієї тисячі гривень, з початку року скоротилася більш ніж удвічі і нині нараховує майже 3,19 млн пенсіонерів. Станом на 1 січня 2012 року, кількість таких осіб становила понад 7,5 млн.

Теги:

пенсія, суддя, прокурор

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар