Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кубок Союзу юристів України з шахів

0 25

У суботу, 10 грудня 2011 року, в блакитному атріумі Київського університету права НАН України відбувся відкритий Кубок Союзу юристів України з шахів, такі змагання проводилися вперше. Організаторами змагань виступили Союз юристів України та Київський університет права НАН України.

Всього у змаганнях взяли участь команди 17 ВУЗів, які ведуть підготовку юристів.

Окрім команд ВУЗів у змаганнях взяли участь дипломовані юристи з Голосіївської колегії адвокатів, адвокатської компанії «Соколовский и Партнеры», адвокатського об’єднання «Адвокатська контора «Василик і Євстігнєєв». Всього у змаганнях взяли участь 50 шахістів.

Переможцем змагань в особистому заліку став Костянтин Борсук (Одеська юридичн а академія) – 6,5 очок з 7.

Добре виступали дівчата. Серед жінок перемогу виборола Марія Гончар (ЮФ КНУ імені Тараса Шевченка) – 5 очок.

У командному заліку беззаперечну перевагу мали  гості з Одеси – 12,5 очок (Борсук, Молчанов), 10,5 очок набрала команда НАВС (Заїка, Довженко) – друге місце. Третє місце поділили команди ЮФ КНУ імені Шевченка (Гончар, Павлишин) та НАСБУ (Ткачук, Остроухов) – по 10 очок.

Серед дипломованих юристів боротьба розгорнулась надзвичайно напружена – лідери набрали однакову кількість очок – 5, але за другим показником переміг полковник міліції Заїка Ю.О. (НАВС), другим став Самойлик В.Г (Голосіївська колегія адвокатів), а третім – Остроухов В.В. (НАСБУ).

Переможцям та призерам турніру вручені Кубки Союзу юристів України, пам’ятні медалі та дипломи.

Теги:

Союз юристів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар