Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кубок «Феміди» в руках Верховного Суду України

0 14

У фінальному матчі Другого турніру з міні-футболу серед працівників судових установ футбольна команда ВСУ здобула перемогу над командою Апеляційного суду Київської області з рахунком 2:0.

Рахунок відкрив у середині першого тайму Тарас Якімець, який після прострілу нападника Ігоря Боднара влучним ударом забив м’яч у ворота суперника. Другий гол − у другому таймі − на рахунку капітана команди Андрія Мельника.

На шляху до перемоги команда Верховного Суду України провела дев’ять матчів, у восьми з яких впевнено вийшла переможцем, а один матч зіграла в нічию. За турнір гравцями команди забито 32 голи у ворота суперників, а пропущено лише 8. Найвлучнішим бомбардиром команди став Ігор Боднар, який відзначився 12-ма забитими голами, результативними були: Андрій Мельник, Олег Кривенда та Тарас Якімець (відповідно 7, 6 та 4 забитих голів).

В урочистій обстановці Кубок «Феміди» команді ВСУ вручили член Ради суддів України Галина Канигіна та заступник Голови Державної судової адміністрації України Володимир Півторак.

Окрема подяка − організаторам турніру на Кубок “Феміди”: Віктору Кощинцю, Миколі Жуку, Олександру Лукашенку, Дмитру Умрихіну, Сергію Ярошенку.

Теги:

Верховний Суд України, Кубок “Феміди”

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар