Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ завтра винесе рішення по справі щодо тлумачення норм Конституції в частині порядку формування коаліції депутатськими фракціями.

0 12

Конституційний суд України завтра винесе рішення по справі за поданням 68 нардепів щодо тлумачення норм Основного закону в частині порядку формування коаліції депутатськими фракціями. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі.

Відзначимо, 26 березня ц.р. Президент України Віктор Янукович заявив у ході зустрічі з делегацією Європарламенту, що призначить дострокові вибори до Верховної Ради України у разі визнання нелегітимності парламентської коаліції Конституційним судом України.

Нагадаємо, 11 березня ц.р. голова парламенту Володимир Литвин оголосив про формування коаліції “Стабільність і реформи”. Коаліція була сформована на основі фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та окремих народних депутатів.

Днем раніше, 10 березня 2010 р. В. Янукович підписав закон “Про внесення зміни до закону України” Про регламент Верховної Ради України “. Він також вирішив звернутися до КСУ з проханням, як можна швидше розглянути питання і оприлюднити висновок про легітимність коаліції і уряду , які створюються в нових умовах. 9 березня ц.р. парламентом був прийнятий закон про зміни регламенту ВР, що дозволяє формування коаліції не тільки фракціями, але і окремими депутатами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар