Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ завершив усне слухання щодо забезпечення збалансованості Державного бюджету України.

0 16

Конституційний Суд України на пленарному засіданні 18 лютого розпочав у формі усного слухання розгляд справи за конституційними поданнями 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України “Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати”, 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”, частини другої ст. 54, частини першої ст. 55 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” та додатків № 3, № 7 до нього і 52 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України статей 46, 54, частин першої, другої, третьої ст. 55 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”, – повідомляє прес-служба КСУ.

Конституційний суд заслухав доповідь судді-доповідача у справі В’ячеслава Джуня та пояснення учасників конституційного провадження – представників суб’єкта права на конституційне подання (52 народних депутатів України), Верховної Ради і Кабінету міністрів України.

У цій справі Конституційний суд завершив усне слухання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для прийняття рішення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар