Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ завершив письмову форму слухань за поданням 68 нардепів щодо конституційності внесення змін в закон про регламент ВР.

0 14
Конституційний суд України (КСУ) завершив письмову форму слухань за поданням 68 нардепів щодо конституційності внесення змін в закон про регламент Верховної Ради (ВР). Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі КСУ.
Після завершення письмової форми слухань суд перейшов до розгляду даного подання у закритому режимі. Що стосується подання 56 нардепів з цього самого приводу, то воно продовжує перебувати на вивченні у секретаріаті суду.
Нагадаємо, що після внесення змін до регламенту ВР свої подання до КСУ здійснили 68 нардепи (переважно представники фракції Партії Регіонів) за 56 нардепів (представників фракції Блоку Юлії Тимошенко).
Нагадаємо, прийнятий 9 березня ц.р. парламентом закон щодо змін до регламенту ВР дозволяє формування коаліції не тільки фракціями, але і окремими депутатами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар