Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ залишив за МВС право оформлення паспортних документів громадянам України

0 14

Конституційний суд України (КСУ) залишив за МВС право оформлення паспортних документів громадянам України. Таке рішення було оприлюднене сьогодні КСУ, передає кореспондент РБК-Україна. Крім того, суд визнав неконституційною постанову уряду про передачу цієї функції від МВС до Державної міграційної служби України. КСУ зазначив, що право здійснювати передачу таких повноважень знаходиться у компетенції парламенту, а не Кабміну.
Нагадаємо, рішення винесене за поданням до КСУ Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень постанов Кабінету міністрів України “Питання Державної міграційної служби України”, “Деякі питання організації діяльності Державної міграційної служби”, “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету міністрів України”, розпорядження Кабміну “Питання переведення системи реєстраційного обліку фізичних осіб з паперових на електронні носії”.
Президент наголосив, що ці акти змінюють структуру, чисельність та обсяг функцій Міністерства внутрішніх справ України, безпідставно покладають на Державну міграційну службу України функції, закріплені законами за Міністерством внутрішніх справ України та іншими державними органами, вирішують ряд питань, що можуть бути реалізовані виключно шляхом прийняття відповідних законів. На думку автора клопотання, видавши зазначені постанови та розпорядження, уряд порушив низку положень Конституції України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар