Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ заборонив одночасно балотуватися за округами і списками партій

0 14

КС визнав не відповідними закону положення частини 5 статті 52 закону Про вибори народних депутатів, згідно з якими одну і ту ж особу може бути включено до виборчого списку кандидатів у депутати від партії і висуватися при цьому в одному з одномандатних округів від партії або як самовисуванець.

Як відомо, в 1998 році КС вже приймав рішення, яким визнав неконституційним право однієї особи одночасно балотуватися в депутати за партійним списком і за мажоритарним округом. Незважаючи на це, під час внесення змін до закону про вибори народних депутатів в 2011 році разом з введенням змішаної системи виборів в цей закон було закладено норму, яка дозволяє балотуватися і за партійним списком, і за мажоритарним округом.

При цьому ініціаторами подання про оцінку конституційності зазначеної норми виступили депутати від Партії регіонів.

Теги:

Конституційний Суд україни, вибори народних депутатів

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар