Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ визнав неконституційними положення ч.2,3 ст.14 закону про телебачення і радіомовлення.

0 12

Конституційний суд України визнав неконституційними положення ч.2,3 ст.14 закону “Про телебачення і радіомовлення” від 21 грудня 1993 р. в редакції закону “Про внесення змін до закону “Про телебачення та радіомовлення” від 12 січня 2006 р. Рішення суду зачитав голова суду Андрій Стрижак, передає кореспондент РБК-Україна.

В частинах, що визначають повноваження Президента та Верховної Ради у формуванні та затвердженні персонального складу громадських рад Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України, та їх участь у процедурі призначення на посади та звільнення з посад керівників цих компаній. КСУ рекомендував ВР в законодавчому порядку врегулювати питання про порядок формування персонального складу громадських рад Національної теле- та радіокомпаній України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар