Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КСУ визнав неконституційними низку положень держбюджету на 2010 р.

0 17

Відповідне рішення суду оголосив на засіданні Анатолій Головін, повідомляють «Українські новини»

Зокрема Конституційним Судом визнані неконституційними положення статей 14, 24, 64 ЗУ «про державний бюджет України на 2010 рік».

Статтею 14 закону передбачається, що міністр фінансів під час здійснення державних позик і надання державних гарантій за дорученням Кабінету Міністрів має право приймати зобов’язання від імені України, пов’язані зі здійсненням таких позик.

Статтею 24 передбачає зміни до закону «Про приватизацію державного майна», якими дозволяється оплата вартості приватизованого майна у ВКВ.

Статтею 64 закону встановлюється перелік членів сім’ї пільговика при наданні пільг. Пунктами 7-13 заключних положень припиняється дія закону «Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” і окремих положень Кодексу про надра, законів “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами й державними цільовими фондами” і “Про нафту й газ”.

Всі положення закону про держбюджет відповідно до рішення Конституційного Суду України втрачають чинність з дати прийняття цього рішення.

Теги:

Новини права, Державний бюджет України, закон про дербюджет, Конституційний Суд України, КСУ, тлумачення Конституційї України, відповідність норм законодавства Конституції

Залиште коментар